O Przychodni


Specjalistyczna przychodnia weterynaryjna dla psów i kotów,

przyjmujemy gryzonie i zajęczaki

 

Przychodnia weterynaryjna Kotee
Moccca
Moccca

      ZAPRASZAMY DO NASZEJ PRZYCHODNI 

 

Witamy serdecznie na stronie naszej Przychodni Weterynaryjnej, prowadzonej przez małżeństwo Annę i Daniela Macieszko. Powstała ona z pasji i chęci pomocy zwierzętom. Panuje u nas rodzinna i miła atmosfera dla pacjentów jak i ich właścicieli.

 

Doktor Anna Macieszko zajmuje się głównie chirurgią  miękką, radiologią, a także ortopedią małych zwierząt. Ukończyła studia weterynaryjne na UP w Lublinie 2008r. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności na sympozjach,warsztatach ortopedycznych organizowanych dla lekarzy weterynarii.

W 2013 r. ukończyła dodatkowo podyplomowe studia z chirurgii weterynaryjnej na UP we Wrocławiu otrzrymując tytuł specjalisty chirurga.

 

Nasza przychodnia współpracuje ze specjalistami z dziedziny ortopedii - lek.wet. spec.chirurg Jan Plasota, radiologami z Wrocławia i Lublina.Konsultujemy również kardiologiczne dzięki przyjaciołom kardiologom.

 

 Wychodząc naprzeciw naszym pacjentom posiadamy szeroki zakres usług, gdzie leczenie, oraz badania możesz wykonać na miejscu: badanie krwi pełne, badanie kału i moczu.

Dysponujemy cyfrowym aparatem RTG ,  analizatorami do badania krwi pełnej. Wykonujemy specjalistyczne zabiegi  stomatologiczne,chirurgii miękkiej i twardej przy użyciu narkozy wziewnej. W naszej przychodni  przeprowadzamy profesjonalne testy na alergeny pokarmowe i środowiskowe.

 

Posiadamy komputerową rejestracje wizyt i ewidencję pacjentów, dzięki czemu  mamy  historię przebytych chorób twojego pupila, oraz jakie leki otrzymywał. Oferujemy fachowe porady dla właścicieli zwierząt.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.