Lekarze


Anna Macieszko


Absolwentka UP w Lublinie. Ukończyła studia specjalizacyjne podyplomowe z chirurgii weterynaryjnej we Wrocławiu. Uczestniczka licznych sympozjów naukowych min: okulistyka, płynoterapia, dermatologia. Odbyła praktyki w USA Noth Carolina w Brevard Animal Hospital, oraz szkoliła się pod okiem dr n.wet spec.chirurga wet.Janusza Karpińskiego. Oprócz chirurgii pasjonatka radiologii. Obecnie w trakcie doktoratu na wydziale chirurgii weterynaryjnej w Lublinie.Prywatnie mama malutkiej Oliwii, posiadaczka sympatycznej suczki-Mocca rasy Amstaff.
Lubi czytać thillery medyczne. :)

 

Anna Kawińska absolwentka SGGW w Warszawie. Pracowała w warszawskich lecznicach. Pani doktor przyjmuje pacjentów internistycznie.Prywatnie właścicielka dwóch kundelków i trzech kotów. Interesuje się dermatologią i endokrynologią.

 

Bartłomiej Szal


Absolwent SGGW, autor bądź współautor publikacji z zakresu diagnostyki obrazowej zwierząt, członek Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Zawodowo zajmuje się diagnostyką radiologiczną małych zwierząt, głównie ultrasonografią i rentgenografią. W obszarze jego zainteresowań leżą nowoczesne technologie stosowane w medycynie np. MRI, CT czy laser terapeutyczny. Prywatnie: amator fajki, gry w szachy oraz powieści historycznej.

 

Jan Plasota


Doświadczony chirurg i ortopeda. Operuje również w innych warszawskich lecznicach.